Blog

wiele ciekawych wpisów tematycznych

Posted by admin on Styczeń - 17 - 2016 | Komentowanie nie jest możliwe

Dużo osób chce założyć restaurację – jednak pewnie wszyscy wiedzą, iż otworzenie lokalu to znaczący wydatek. A poza tym, w zasadzie jest tak, że obiekty gastronomiczne padają częściej, aniżeli biznesy funkcjonujące w jakichś innych branżach. No cóż, to naprawdę nie powinno oznaczać, iż w każdym przypadku jesteśmy niejako skazani na bankructwo. Jeżeli tak myślimy, tak naprawdę nawet nie powinniśmy zakładać restauracji. To nie ma sensu! Pozytywna podstawa to podstawa, pracownicy oraz smakosze potrafią to doskonale wyczuć.
- odnajdź odpowiednią niszę. Zatem chociaż nadal kuchnia polska czy włoska są w naszym kraju niezmiernie popularne, to jednakowoż prawda jest taka, iż bez dwóch zdań warto rozglądać się za nieco bardziej niszowymi rodzajami. Może kuchnia ukraińska albo skandynawska są OK?
- nigdy nie oszczędzaj na jedzeniu. Tak czy siak narzut na jedzeniu jest znaczny, a więc nie ma sensu dawać porcji jak dla małego dziecka. Nie chodzi w tym momencie o zapychanie żołądka, przecież nie o to chodzi w jedzeniu, ale nierzadko sytuacja jest taka, że potrawy są bardzo małe.

Polecamy także:

Comments are closed.