Blog

wiele ciekawych wpisów tematycznych

Posted by admin on Czerwiec - 7 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – od niewielkich działalności lekarskich, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne materiały i sprzęt, które wykorzystywane muszą być w codziennej interakcji z  pacjentami.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez sklepy medyczne są zarówno specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co można kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych specjalności, jakie obejmują nie tylko produkty medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, jakich produkty są oferowane to np. LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy dla medycyny zaopatrują także centra rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony materiały i sprzęt dentystyczny, który oferuje sklep, obejmuje ponad 8 000 towarów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Oferowane towary importowane są od renomowanych producentów, do których należy między innymi: Lascod, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się też firmy krajowe, twórcy następujących marek np. Zhermapol lub Chema.
Dostępne są towary jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty oraz masy wyciskowe; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej niewielki opis asortymentu hurtowni materiałów medycznych to tylko wycinek tego, co można znaleźć nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, jak również w sklepie internetowym.

Polecamy
 Sklep medyczny online

Polecamy także:

Comments are closed.