Blog

wiele ciekawych wpisów tematycznych

Posted by admin on Czerwiec - 21 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji sromu czy innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd okolic intymnych – ginekologia estetyczna proponuje dla wiele propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy oraz wydatnie poprawią jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu potrafią przewyższyć założenia, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Czas gojenia, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca normalne działanie naszego układu moczowego.

Efektem jest polepszenie jakości życia oraz psychologicznej stabilności, oraz radości życia.

Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz problem z akceptacją wyglądu Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć Twoje problemy, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Polecamy także:

Comments are closed.